Masz pytania? Zadzwoń!
Program lojalnościowy

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Sklep Zielarsko-Medyczny Św Anny

 

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w Programie lojalnościowym zwanym dalej Programem
 2. Organizatorem Programu jest Sklep-Zielarsko-Medyczny Św. Anny w Lędzinach ul. Fredry 10, zwany dalej Organizatorem
 3. Uczestnikiem Programu może być osoba fizyczna, która przystąpiła do Programu, z wyjątkiem pracowników Organizatora, zwana dalej Uczestnikiem.
 4. Programem lojalnościowym są objęte wszystkie towary z oferty strony Sklepu Internetowego e-zielarski.pl z wyjątkiem produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
 5. Warunkiem zapewniającym udział w Programie jest rejestracja Uczestnika na stronie Sklepu Internetowego e-zielarski.pl i utworzenie konta Uczestnika. Rejestrując się w sklepie i akceptując Regulamin, klient automatycznie bierze udział w Programie lojalnościowym.
 6. Formularz rejestracyjny zawiera następujące informacje, których przekazanie jest niezbędne: imię i nazwisko, adres dostawy, e-mail i numer telefonu komórkowego, zwane dalej Danymi.

 

§2 Rabat dla nowych klientów

 1. Sklep Internetowy e-zielarski.pl oferuje swoim nowym Klientom Program lojalnościowy
 2. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Sklepu Internetowego e-zielarski.pl oferujemy Rabat 5%
 3. Rabat 5% jest jednorazowy, do wykorzystania przy pierwszym zamówieniu

 

§3 Rabat dla stałych klientów

 1. Sklep Internetowy e-zielarski.pl oferuje swoim stałym Klientom Program lojalnościowy
 2. Kupujący, dokonując zakupów w Sklepie gromadzą na swoim koncie punkty. Za każde wydane 5zł kupujący otrzymuje 1 punkt.
 3. Produkty lecznicze i wyroby medyczne nie są objęte programem lojalnościowym i ich zakup nie skutkuje naliczeniem punktów.
 4. Naliczenie punktów za zakupy następuje po realizacji zamówienia. Zwrot towaru zakupionego przez Kupującego, skutkuje anulowaniem punktów naliczonych za ten towar.
 5. Rabaty uzyskane w Programie mogą się łączyć z innymi promocjami oferowanymi przez Sklep. Rabaty dotyczą także towarów objętych okresową akcją promocyjną.
 6. Wysokość rabatu na dalsze zakupy zależy od ilości punktów uzyskanych przez Kupującego:
  0 - 39 punktów - 0% rabatu
          40 - 79 punktów - 1% rabatu
          80 - 119 punktów - 2% rabatu
          120 - 159 punktów - 3% rabatu
          160 - 199 punktów - 4% rabatu
          200 punktów i więcej - 5% rabatu
 7. Klient, który doda swój adres e-mail do Newslettera znajdującego się na stronie e-zielarski.pl uzyska jednorazowo dodatkowe 40 punktów Wypisanie się z Newslettera skutkuje odjęciem 40 punktów.
 8. Klient, który doda swoją opinię o produkcie z oferty sklepu internetowego na stronie e-zielarski.pl uzyska każdorazowo dodatkowe 10 punków. Naliczenie punktów następuje po opublikowaniu opinii na stronie e-zielarski.pl
 9. Rabat przyznawany jest automatycznie podczas realizacji zamówienia. Kwota rabatu jest widoczna jako osobna pozycja, przy finalizacji zamówienia. Kwota rabatu jest odejmowana od wartości zamówienia.
 10. Punkty lojalnościowe nie mogą być wymienione na gotówkę bądź towary dostępne w sklepie jak również przekazane innym Uczestnikom.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania Uczestnikowi również innych, indywidualnych rabatów, według uznania Organizatora.

 

§4 Darmowa dostawa

 1. Kod promocyjny „Darmowa dostawa” ma charakter akcji promocyjnej. Informacja o akcji jest publikowana na stronie sklepu internetowego oraz jest rozsyłana mailowo do Uczestników Programu.
 2. Kod promocyjny „Darmowa dostawa” jest na darmową dostawę poprzez operatora Poczta Polska.
 3. Kod promocyjny jest do wykorzystania przez Uczestnika Programu jednokrotnie przy zakupie dowolnej ilości produktów z całego asortymentu sklepu.
 4. Kod promocyjny nie dotyczy dostawy produktów będących w Promocji.
 5. Kod promocyjny „Darmowa dostawa” przyznawany jest indywidualnie

 

§5 Postanowienia końcowe

 1. Udostępnienie danych osobowych przez Uczestnika Organizatorowi ma charakter dobrowolny. Brak udostępnienia danych osobowych wskazanych w niniejszym Regulaminie uniemożliwia przystąpienie do Programu.
 2. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane w celu realizacji Programu zgodnie Polityką Prywatności Sklepu Zielarsko-Medycznego Św. Anny.
 3. Wszelkie uchybienia niniejszemu Regulaminowi, wszelkie działania na szkodę Organizatora, wszelkie fałszowanie danych przekazanych przez Uczestnika lub przez osobę trzecią działającą na rzecz Uczestnika skutkować będą z mocy prawa pozbawieniem Uczestnika jego statusu, anulowaniem zebranych przez niego punktów, bez jakiejkolwiek rekompensaty
 4. Organizator zastrzega sobie prawo zmian niniejszego Regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny. Organizator zawiadomi Uczestnika o dokonanych zmianach w Regulaminie poprzez udostępnienie zmienionego tekstu na stronie internetowej e-zielarski.pl lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany przez Uczestnika.
 5. Reklamacje lub informacje o nieprawidłowościach dotyczących uczestnictwa w Programie lub przyznanego rabatu prosimy zgłaszać do Organizatora – na piśmie na adres korespondencyjny Sklep Zielarsko-Medyczny Św. Anny ul. Fredry 10, Targowisko Miejskie, Pawilon 43-143 Lędziny, e-mailem sklep.anny@prokonto.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie e-zielarski.pl w zakładce „Kontakt”.
 6. Uzupełnieniem niniejszego Regulaminu jest Regulamin Zakupów Sklepu Zielarsko-Medycznego Św. Anny
 7. Regulamin wchodzi w życie z dniem 16.09.2018
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl